Menu
Kristobal

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Transfer Griezmanna oraz porażka Rafaela Nadala królują na sobotnich okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Musiałem odejść, by pokazać, ile jestem wart” – MARCA zapowiada wywiad na wyłączność z Lucą Zidane'em, który przeniósł się do Racingu i przedstawia kilka cytatów – „Jestem przyzwyczajony, że mówią o mnie źle. Chcę dojść na jak najwyższy poziom i być wielkim bramkarzem. Nazwisko «Zidane» napawa mnie dumą. Racing daje mi szansę cieszenia się futbolem”.

Oprócz tego, na górze: wojna nie dobiegła końca. Atlético żąda 200 milionów za Griezmanna. Barcelona zapłaciła za Francuza 120 milionów i zaprezentuje go jutro. Nadal ulega Federerowi, a Zidane opuszcza zgrupowanie w Montrealu z powodów osobistych.

AS

„Kupiony, ale…” – Griezmann wpłaca swoją 120-milionową klauzulę, a Barcelona oficjalnie ogłasza jego pozyskanie. Atlético żąda 80 milionów więcej i zaskarży zawodnika, jak i Barcelonę do FIFA. Na górze: ani Nadal, ani Bautista. Federer i Đoković zgasili hiszpańską fiestę na Wimbledonie.

Na dole: Zidane opuszcza zgrupowanie z powodów osobistych. David Bettoni przejmie pieczę nad drużyną, a w klubie wierzą, że Francuz niedługo wróci. Pierwsza kolejka ligowa może skończyć się w sądzie z powodu godzin rozgrywania spotkań. Groenewegen wygrywa sprint. Jedynie Leclerc sprawia, że Mercedes jest niezadowolony.

SPORT

„Kupiony, tym razem tak!” – Barcelona kupuje Griezmanna, który dziś pojawił się w mieście, jutro zostanie zaprezentowany, a od poniedziałku rozpocznie treningi z drużyną. „Mój ojciec nauczył mnie, że pociągi nie jeżdżą tylko raz. Przyszedł moment, by zaakceptować to wyzwanie”, mówi Francuz. Kompromitacja Atlético, które prosi o 80 milionów więcej. Na górze: Abrines dopełnia spektakularną kadrę. Ani Nadal, ani Bautista nie przechodzą do finału. Zidane w potrzebie opuszcza zgrupowanie.

Mundo Deportivo

„Griezmann, nareszcie kupiony” – po zapłaceniu za niego 120 milionów podpisze pięcioletni kontrakt z klauzulą w wysokości 800 milionów euro. Nowy crack przywitał się z kibicami słowami: „Będę bronił tej koszulki z oddaniem i zaangażowaniem”. Żałosne zachowanie Atlético, które prosi o 200 milionów sprzed 1 lipca.

Niewinność Rosella jest oczywista i niepodważalna. Ardines uzupełnia dream team Barcelony. Rodzina Messich odpoczywa na plaży, a Đoković i Federer przechodzą do finału Wimbledonu.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!