Menu
El Jarek / RealMadridTV

Florentino: Zareagujemy z siłą na ostatni rok

Zapis przemówienia prezesa z prezentacji Jovicia

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Florentino Pérez zaprezentował w loży honorowej Santiago Bernabéu Lukę Jovicia. Przedstawiamy przemówienie, jakim prezes przywitał nowego napastnika Królewskich.

– Drogi Luko Joviciu, Katarino Lalić, pani ambasador Serbii w Hiszpanii, członkowie zarządu, opiekunowie Fundacji Realu Madryt, socios i przedstawiciele mediów, witam wszystkich na Santiago Bernabéu. Drodzy przyjaciele, dzisiaj chcemy podzielić się ze wszystkimi madridistas startem nowego projektu na kolejny sezon. Wiemy, że musimy intensywnie pracować nad spełnianiem celu, jakim są marzenia milionów kibiców, którzy z wielkimi emocjami przeżywają to wszystko, co generuje nasz klub. Madridismo łączy to wspólne odczucie i łączy ono nas w dobrych chwilach, ale także wtedy, gdy wyniki nie są takie, jakich oczekujemy. To nie był rok, jakiego chcieliśmy i dlatego zareagujemy na to z siłą, determinacją i talentem, szukając wypełnienia naszej historycznej obsesji, jaką jest zwyciężanie. Ta determinacja opiera się na podchodzeniu do teraźniejszości i przyszłości z energią opartą na naszych wartościach i przekonaniach. Ten klub nigdy się nie poddaje i dalej będziemy to udowadniać.

– Wygranie czterech Lig Mistrzów w ciągu pięciu lat to coś wyjątkowego i magicznego. Wygranie trzech Pucharów Europy z rzędu to coś olbrzymiego. Mówimy o triumfie, który ma gigantyczny wymiar i który w pełni docenimy dopiero z upływem czasu. To wszystko było możliwe dzięki zjednoczeniu wszystkich madridistas, stabilizacji instytucjonalnej, solidności finansowej naszego klubu oraz kadrze zawodników o ogromnej jakości, którzy są już legendami. Teraz mamy jednak odpowiedzialność i misję powrotu na ścieżkę zwycięstw i triumfów. Dlatego dzisiaj mamy jeden z tych dni, gdy wielu madridistas jest szczęśliwych z możliwości przywitania jednego z zawodników, którym powierzamy tę misję. Mówimy o napastniku, którego chciało wiele z największych klubów w Europie, a który od tego momentu staje się częścią wielkiej rodziny Realu Madryt. Przejście na Santiago Bernabéu było jednym z jego wielkich marzeń i dzisiaj zaczyna się tutaj jego czas w roli zawodnika Realu Madryt. Drodzy przyjaciele, witamy dzisiaj Lukę Jovicia!

– Drogi Luko Joviciu, jesteś już piłkarzem Realu Madryt, klubu trzynastu Pucharów Europy w piłce nożnej. Gratulacje! Dziękujemy za wybranie tego herbu i tej koszulki na drodze dalszego rozwoju jako jeden z najlepszych napastników na świecie. Przyszedłeś tutaj, a wiemy, że inne wielkie kluby też chciały móc na ciebie liczyć z powodu twojego talentu i zdolności do pracy. Ty chciałeś jednak być częścią tej legendy, jaką jest Real Madryt i walczyłeś, by tak się stało. Przychodzisz do najbardziej utytułowanego klubu na świecie i dołączasz do niego w wieku zaledwie 21 lat, ale już z karierą, która pozwoliła ci na grę w seniorskiej reprezentacji twojego kraju i zdobywanie tytułów w trzech krajach. Zdobyłeś dwa mistrzostwa w Serbii, dwa mistrzostwa, puchar i superpuchar w Portugalii oraz puchar w Niemczech. Przychodzisz do tego do Realu z tak wymagającej ligi jak Bundesliga i tak ważnego klubu, który jest także naszym przyjacielem, czyli z Eintrachtu Frankfurt.

– Drogi Luko, rozegrałeś wspaniały sezon, zdobywając 27 bramek i stając się z jednym z największych strzelców w Europie. Nasi kibice będą cię jednak prosić o dużo więcej, bo wiedzą, jak wiele możesz zaoferować madridismo dzięki swojej ogromnej jakości. Masz więc przed sobą wielkie wyzwanie w swojej karierze. Będziesz wspierany przez najlepszych graczy na świecie, wspaniałego trenera i szczególnie przez fanów, którzy dadzą tobie całe swoje wsparcie i sympatię. Od teraz będziesz bronić tego herbu na podstawie wartości, które uczyniły z Realu Madryt najbardziej prestiżowy i podziwiany klub na świecie, który posiada najwięcej laurów w historii. Twoja rodzina i twoje otoczenie są z ciebie bardzo dumni. My także, bo powiedziano nam, że spałeś w tej koszulce, gdy byłeś mały.

– Drogi Luko Joviciu, miliony fanów Realu Madryt od tego momentu będą dawać ci wszystko. Oni stawiają naszym zawodnikom maksymalne wymagania, oczekując poświecenia, walki i tych goli, które pozwoliły ci na dojście tutaj. Luko, życzymy ci wielu sukcesów w tej koszulce, która jest już twoją koszulką. Witaj w domu, witaj w Realu Madryt!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!