Menu

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Skandal w hiszpańskim futbolu, transfery Realu i przyszłość Valverde to główne tematy na środowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

AS

„UEFA komplikuje plan odnowy” – Real może wydać jedynie o 100 milionów więcej niż to, co zarobi na sprzedaży piłkarzy. Klub liczy na to, że uda się sprzedać zawodników za ponad 300 milionów.

„Sześciu zatrzymanych za ustawianie meczów” – to prezes i lekarz Hueski, byli gracze Raúl Bravo, Aranda i Borja Fernández, a także piłkarz Depor Ińigo López. Samu z Getafe i trzy inne osoby zwolnione za kaucją.

Hazard sprawdzi podręcznik Emery'ego, a Kanté i Welbeck mogą nie zagrać. Atleti pozyskało Felipe na trzy sezony. Stoper Porto dołączy do drużyny 4 lipca. Bartomeu zapewnia, że Valverde zostaje. Carapaza i Landa doganiani przez Nibaliego na Mortirolo. Roglić stracił już do nich ponad minutę.

MARCA

„Czarny dzień dla futbolu” – jedenastu zatrzymanych i pięć postępowań w sprawie ustawiania meczów. Zamieszani są piłkarze Raúl Bravo, Borja Fernández, Carlos Aranda i Ińigo López, a także prezes Hueski Agustín Lasaosa. Jutro będą zeznawać przed sędzią. O jednym ze spotkań powiedziano: „Zawsze dotyka stoperów i bramkarza”.

Llorente: „Futbol jest mi winny jedną Ligę Mistrzów”. Najlepszy na Mundialu vs najlepszy w Europie. Emery chce sięgnąć po czwarty puchar, a na jego drodze staje Hazard. Bartomeu spotkał się z częścią zarządu i Valverde zostaje. Real oznajmia Ramosowi, że może odejść w stylu Cristiano.

Mundo Deportivo

„Koeman nie odrzuca Barçy” – w Holandii zapytano go o możliwe przenosiny na Camp Nou: „To byłoby łatwe, ale nie odpowiem”. Tymczasem klub nie bierze pod uwagę Roberto Martíneza, jako możliwego następcy Valverde, który nie zamierza podawać się do dymisji. Barcelona stawia na De Ligta, ale nie chce licytować się z jego agentem.

Upada szajka ustawiająca mecze. Kilku piłkarzy i prezes Hueski zostali zatrzymani. Rubi poinformował Espanyol, że przenosi się do Betisu. Londyńskie derby w Baku. Neymar traci kapitańską opaskę w reprezentacji kosztem Daniego Alvesa. Stoper Felipe z Porto pierwszym transferem Atleti.

Sport

„Valverde ocalony” – wbrew wszelkim przeciwnościom i pomimo skrajnej presji, Bartomeu stawia na to, by trener pozostał w klubie. Jego praca zostanie jeszcze przeanalizowana przez klub, aby ocenić sezon i popełnione błędy.

Zdemaskowano największy skandal z ustawianiem meczów w hiszpańskim futbolu. Sześciu zatrzymanych, a wśród nich były piłkarz Realu Raúl Bravo i prezes Hueski Agustín Lasaosa. Griezmann jest bardzo zawiedziony tym, że szatnia Barcelony mówi mu „nie”.

Rozłam między Ramosem i Florentino, kapitan chce odejść. Rubi o krok od przenosin do Betisu, zastąpić mogą go Machín lub Gallego. Angielski finał w Lidze Europy.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!