REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejszy trening

Piłkarze kontynuują przygotowania do meczu z Athletikiem
REKLAMA
REKLAMA

Zawodnicy Realu Madryt mają już za sobą drugi trening w tym tygodniu i kontynuują przygotowania do niedzielnego spotkania z Athletikiem. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:15, a w Polsce będzie można obejrzeć go na CANAL+ Sport 2 na platformie Player.pl.

Zinédine Zidane ponownie nie mógł liczyć na kontuzjowanych Sergio Ramosa, Courtois, Viníciusa i Mariano, którzy wciąż dochodzą do siebie po urazach, choć wszyscy pojawili się na murawie i odbywali indywidualny trening. Z drużyną ponownie nie pracował też Toni Kroos, który tym razem został w klubowych budynkach.

Pozostali piłkarze wykonywali przede wszystkim różne ćwiczenia z futbolówką, pracowali również nad utrzymywaniem się przy piłce i oddawali strzały na bramkę. Na sam koniec zajęć tradycyjnie rozegrali kilka minimeczów na boisku o zmniejszonych wymiarach. Razem z pierwszym zespołem trenował dziś bramkarz Altube z Juvenilu A.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA