Menu
El Jarek

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Sytuacja Pogby, plany Marcelo, derby Barcelony oraz najnowsze wypowiedzi Messiego to główne tematy na sobotnich okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Pogba im pasuje” – MARCA twierdzi, że Francuz oferuje swojego usługi, a Real Madryt zapatruje się na to pozytywnie. Kluczowa jest poprawa w stosunkach z Raiolą, jego agentem. A Manchester United potrzebuje pieniędzy. Do tego wzmianka o kluczowych aspektach przepychanki o Jovicia.

Do tego na boku: derby Barcelony, które paraliżują Chiny – Wu Lei z Espanyolu atrakcją spotkania, które rozgrzał Piqué; najnowsza wypowiedź Messiego: „Mój syn pyta mnie: «Tato, dlaczego zabijają cię w Argentynie?»”; Atlético nie odpuszcza walki o ligę; ligowy terminarz na sobotę; Girona przegrała z Athletikiem.

Do tego na górze przypomnienie, że w nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2:00 na 3:00.

AS

„Marcelo chce zostać” – AS informuje, że przyjście Zidane'a zmieniło jego zamysł o odejściu do Juventusu.

Na górze: Piqué rozgrzał derby żartem w programie La Resistencia – „W moim majątku mam więcej pieniędzy niż wynosi budżet Espanyolu na ten sezon”; Simeone mówi, że nie wyobraża sobie Atlético bez Griezmanna – Rojiblancos zagrają z Alavés trójką napastników.

Poza tym na boku: remontada Athleticu przybliża go do pucharów; ligowy terminarz na sobotę; Rubiales prosi La Ligę o rozmowy przed oddaniem sprawy porozumienia ligowego Krajowej Radzie Sportu lub sądom; kolarz Bernal wszedł na metę na nogach z powodu awarii roweru; Ferrari straszy w Bahrajnie, a Sainz robi krok do przodu; Ducati dominuje na treningach MotoGP; Baskonia zagra w Eurolidze o wszystko w meczu z CSKA. Na dole przypomnienie dotyczące zmiany czasu.

Mundo Deportivo

„Derby z urazą” – Mundo Deportivo, stosując wyraźną grę słów, podkreśla, że trolling ze strony Gerarda Piqué w stosunku do Espanyolu w programie La Resistencia rozgrzewa dzisiejszy mecz. Barcelona chce przybliżyć się do tytułu w pojedynku Leo z Leiem, który mocno zajmuje Chiny.

Na górze: Messi wybucha; zmęczony krytyką za grę w reprezentacji; „Wymyślanie na mój temat to tradycja. Syn pyta mnie: «Dlaczego zabijają cię w Argentynie?»”. Poza tym na dole: Atlético zagra z Alavés bez presji i z myślami w przyszłości; Montilivi wciąż pechowe – Girona straciła przewagę po golu Stuaniego i pozostaje 5 miesięcy bez wygranej u siebie; przypomnienie o zmianie czasu.

Sport

„Messi mówi dość” – Sport wyróżnia najnowsze wypowiedzi cracka Barcelony, który wybuchł wobec krytyki z Argentyny. Słowa na okładce: „Jest wiele kłamstw i wymyślonych rzeczy na mój temat, a potem to ja jestem sku**ysynem”; „Nawet mój syn pyta mnie: «Dlaczego zabijają cię w Argentynie?» Gram dla tych, którzy mnie kochają”.

Na górze: napięte derby – Piqué zirytował Los Pericos swoimi żartami: „Mam większy majątek niż budżet Espanyolu”. Do tego na dole: Girona znowu przegrywa na Montilivi pomimo objęcia prowadzenia.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!