REKLAMA
REKLAMA

Sarri: Chcę uszanować decyzję Hazarda, ale nie wiem czy ją podjął

Trener Chelsea komentuje sytuację atakującego
REKLAMA
REKLAMA

Maurizio Sarri pojawił się dzisiaj na konferencji prasowej przed niedzielnym meczem Chelsea z Cardiff City. Trener The Blues w końcówce tego spotkania z dziennikarzami został zapytany o sytuację Edena Hazarda, przekazując dziennikarzom, że w tej sprawie nie ma żadnych nowości.

– Powrót Zidane'a zmienił coś w temacie przyszłości Hazarda? Nie wiem. Masz tu dwie opcje: zapytać Hazarda lub klub. Ja tego nie wiem. Jak ty dobrze wiesz, ja nie zajmuję się rynkiem, więc nic o tym nie wiem. Dla mnie Hazard w tym momencie jest ważny, bo potrzebujemy go w topowej formie na ostatnie dwa miesiące sezonu.

– Czy Chelsea nie chce rozwiązać tej sprawy już teraz? Teraz nie możemy rozwiązać tego problemu. Rynek jest zamknięty, więc to nie jest ważne. Chcę uszanować jego decyzję, ale nie wiem, czy on w tym momencie jest na coś zdecydowany czy nie.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

REKLAMA