Menu
Mateo / realmadrid.com

Laso: Odpowiedź naszej drużyny była niesamowita

Wypowiedzi szkoleniowca Realu Madryt

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Trener Królewskich rozmawiał z dziennikarzami po wygranym meczu z Fenerbahçe w Eurolidze. Był zadowolony ze zwycięstwa i z postawy podopiecznych.

– To był bardzo kompletny mecz. Byliśmy w stanie kontrolować sytuacje, emocje, momenty spotkania i wszystko znakomicie zorganizowaliśmy. Drużyna wykonała wielką pracę w defensywie i ofensywie. Graliśmy z liderem Euroligi, który ma zawodników zgranych ze sobą, czujących chemię. W poprzednim sezonie rywalizowaliśmy z nimi w finale. Myślę, że odpowiedź naszej drużyny była niesamowita. Jestem zadowolony, ale mam świadomość, że zostało jeszcze pięć meczów i ciągle mamy do zrealizowania cel wywalczenia sobie przewagi własnego parkietu w play-offach, a żeby to osiągnąć, musimy się znaleźć w pierwszej czwórce.

– Zdobycie 101 punktów i 29 asyst z takim rywalem jak Fenerbahçe bardzo dobrze świadczy o pracy drużyny. Obaj nasi rozgrywający rozegrali znakomite spotkanie, kontrolując rytm gry. Byli niesamowici, ale gracze na wszystkich pozycjach i w każdej sytuacji spisali się bardzo dobrze. Rotacje z Reyesem odpowiednio funkcjonowały. Randolph, Deck, Tavares, Ayón… To była praca całego zespołu.

– Przerwa zatrzymuje mecz. Czasami działa to na twoją korzyść, a innym razem przeciwko tobie. Trzeba umieć tym zarządzać, a wiadomość w przerwie była jasna. Prowadziliśmy siedmioma punktami, ale odczucia były bardzo dobre i to można było odczuć. Wejście w trzecią kwartę było znakomite.

– Atmosfera była wspaniała, co dodawało nam skrzydeł. Drużyna zagrała bardzo solidnie, niezależnie od wyniku. Zaprezentowaliśmy dobrą grę przez cały mecz.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!