Luka Jović, zawodnik Eintrachtu Frankfurt, rozmawiał z portalem Sportbuzzer o przewijających się ostatnio w mediach informacjach o zainteresowaniu Serbem Realu Madryt i Barcelony. Poniżej przedstawiamy wypowiedź napastnika.
– Czuję się naprawdę zaszczycony, że moje nazwisko jest łączone z Realem czy Barceloną. To wielki honor. Teraz jednak mamy tu, we Frankfurcie, pracę do wykonania i jestem całkowicie oddany Eintrachtowi.
Przypomnijmy, że Serb jest prawdziwą rewelacją tego sezonu i barwach drużyny z Niemiec zdobył już 19 bramek w 27 spotkaniach. Media zza naszej zachodniej granicy sugerują, że Jović nie będzie w przyszłym sezonie już występował w Eintrachcie, a jego suma odstępnego może cyrkulować w okolicach 40 czy 50 milionów euro.
Jović: Zainteresowanie Realu i Barcelony to zaszczyt
Serb jest jednak skupiony na Eintrachcie
REKLAMA
Komentarze (20)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się