REKLAMA
REKLAMA

Butragueńo: Mogliśmy nawet strzelić więcej goli

Sęp zadowolony
REKLAMA
REKLAMA

Dyrektor ds. Instytucjonalnych Real Madryt, Emilio Butragueńo, udzielił kilku wypowiedzi po wygranym 4:2 meczu z Gironą. Przedstawiamy zapis słów popularnego Sępa.

– Spotkanie źle się dla nas zaczęło. Tak czy inaczej, zaliczyliśmy przyzwoitą pierwszą połowę. Po przerwie rywal doprowadził do remisu, ale mimo niesprzyjających okoliczności zwyciężyliśmy 4:2. Mogliśmy nawet strzelić więcej goli. Rewanż będzie trudny, ponieważ przeciwnik potrafi grać w piłkę. Dziś oba zespoły szukały swoich szans na zdobycie bramki. Jesteśmy zadowoleni z osobowości, którą zaprezentowaliśmy. To Puchar Króla, losy dwumeczu jeszcze nie są rozstrzygnięte.

– Mamy piłkarzy o wysokiej jakości. Kiedy grają dobrze, drużyna to odczuwa.

– Karne? Nie mamy w zwyczaju rozmawiać o sędziach. Dysponujemy użytecznym narządziem, jakim jest VAR i chcemy, by technologia ta była wykorzystywana właściwie.

– Kiedy czujesz się dobrze, zawsze wpływa to na ciebie w pozytywny sposób. Mówimy o piłkarzach z najwyższej półki, którzy pokazują się z bardzo dobrej strony. Powracają też do nas kontuzjowani gracze, co stanowi kolejny powód do optymizmu. Potrzebujemy wszystkich.

– W każdym meczu chcemy wygrywać i dawać radość naszym kibicom. Czas rozpocząć przygotowania do niedzielnego starcia.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

REKLAMA