Menu
El Jarek

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Sprawa wystawienia nieuprawnionego składu przez Barcelonę w Pucharze Króla to główny temat na piątkowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

Barça awansuje… na razie” – MARCA opisuje, że zainspirowany Dembélé odrobił straty dubletem, ale Levante zaskarża nieuprawnione wystawienie Chumiego w pierwszym meczu, który był zawieszony w Barcelonie B. Jedyna Sędzia Komitetu Rozgrywek może podjąć decyzję dzisiaj przed losowaniem. Niżej w sekcji Pucharu Króla: Loren wystrzelił Sociedad; Iglesias dał awans Espanyolowi; losowanie ćwierćfinałów o 17:00 – pierwsze mecze w następnym tygodniu.

Na boku w sekcji Królewskich: Militão bliski przyjścia w czerwcu – Real gotowy zapłacić Porto 50 milionów euro z klauzuli obiecującego brazylijskiego stopera.

Poza tym na boku: wywiad z Buffonem, który mówi, że taka ekipa jak Real potrzebuje dwóch wielkich bramkarzy i teraz ich ma; Price wygrał motocyklowy Dakar drugi raz w karierze, a w jego historii wyróżnia się złamanie przez całą karierę 29 kości; szczypiorniści przegrali na mundialu z Chorwacją i pozostają bez marginesu na błąd.

AS

„Nieuprawniony skład” – AS pisze o skardze Levante w stylu „Sprawy Czeryszewa” w kontekście wychowanka Barcelony w pierwszym meczu Pucharu Króla. Sędzia Komitetu Rozgrywek musi zdecydować czy zaakceptuje reklamację poza terminem. Sprawa może skończyć się w hiszpańskim Trybunale Administracyjnym ds. Sportu.

Na boku: dzisiaj losowanie ćwierćfinałów Pucharu Króla z udziałem Getafe, Valencii, Girony, Sevilli, Realu Madryt, Betisu, Espanyolu i Barcelony; wczorajsze wyniki w Copa del Rey; rozpoczyna się druga runda La Ligi z asymetrycznym terminarzem; sędzia wnosi o wyrzucenie klubu Reus na pięć lat i karę finansową w wysokości 250 tysięcy euro; szczypiorniści Hiszpanii wychodzą na drugim miejscu z grupy na mundialu. Poza tym na górze podsumowanie Dakaru, gdzie Nani Roma zajął drugie miejsce wśród samochodów, a Carlos Sainz wygrał ostatni etap – zwycięzcami wśród aut Al-Attiyah i wśród motocykli Price. Na górze i na dole gratulacje dla Naniego Romy od marki Mini.

Mundo Deportivo

„Messi, Jedyny Sędzia” – Mundo Deportivo, odnosząc się do Jedynej Sędzi Komitetu Rozgrywek w wiadomej sprawie, przekazuje, że Leo strzelał, asystował i poprowadził razem z Dembélé efektywną Barceloną do ćwierćfinałów Pucharu Króla. Dzisiaj o 17:00 losowanie z Getafe, Valencią, Gironą, Sevillą, Realem, Betisem i Espanyolem. Na górze na czerwonym pasku: dzisiaj sprawa Chumiego; Levante zaskarża poza terminem wystawienie stopera z drugiego zespołu, ale Komitet Rozgrywek przeanalizuje skargę.

Poza tym na dole: Espanyol pokazuje się z dobrej strony w Pucharze Króla; Al-Attiyah króluje na Dakarze przed Romą; K2 zimą, szczyt niemożliwy do zdobycia; Maccabi zakończyło serię koszykarskiej Barcelony w Eurolidze.

Sport

„PUCHAR WYGRYWA SIĘ NA BOISKU a nie w biurach” – Sport podkreśla, że Barcelona odrobiła straty w dwumeczu w mocny sposób dzięki dubletowi Dembélé i bramce Messiego. Levante zaskarży dzisiaj dwumecz z powodu rzekomego nieuprawnionego wystawienia Chumiego w pierwszym spotkaniu. Do tego na czerwonym pasku: Carlos Vela wygrywa w wyścigu kandydatów na „9”.

Poza tym na dole: wielkie zwycięstwo Espanyolu, które daje awans do ćwierćfinałów – pierwszy raz od 1948 roku w 1/4 finału Pucharu Króla będą trzy katalońskie zespoły; Girona świętuje swój wielki wyczyn.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!