Menu
/ RealMadridTV

Solari: To był słaby mecz, szczególnie pierwsza połowa

Zapis konferencji prasowej z trenerem

Santiago Solari pojawił się na konferencji prasowej po rewanżowym starciu Pucharu Króla z Leganés. Przedstawiamy zapis tego spotkania trenera Realu Madryt z dziennikarzami na Butarque.

[El Mundo] Co wyróżni pan po tym meczu, jeśli cokolwiek można wyróżnić?
Słaby mecz, szczególnie pierwsza połowa. Wszyscy ci zawodnicy potrzebowali minut i pozostajemy przy tym, że awansowaliśmy. Wygraliśmy dwumecz w trudnych rozgrywkach, ale ogólnie to był słaby mecz, szczególnie pierwsza połowa.

[MARCA] Wstawił pan Marcelo i Reguilóna na lewą flankę, gdzie widzieliśmy zamiany pozycji i dyskomfort. Potem zdjął pan Reguilóna w przerwie. Nie był pan zadowolony z tego, co zobaczył w tym eksperymencie?
Czasami testujemy rzeczy i kiedy nie działają, próbujemy je poprawić czy zmienić. Tak było, w drugiej połowie się poprawiliśmy, ale to nie było wystarczające, by być zadowolonym czy nawet strzelić gola. Zabrakło głębokości. Klarownie zapłaciliśmy za brak jasnego odnośnika w ataku, to jest jasne.

[TeleMadrid] Ekipie zabrakło głębokości w ataku. Widać, że brakuje jej Benzemy, który może stracić kilka meczów przez operację palca. Martwi to pana?
Nie. Mamy nadzieję, że nie. To złamanie małego palca i mamy nadzieję, że będzie gotowy na weekend… Oczywiście go potrzebujemy, to jest jasne, to nasz odnośnik w ataku. Na weekend, na środę i na kolejny weekend…

[SER; Meana] Przykro mi, że naciskamy znowu na Isco, ale komentowaliśmy w czasie meczu moment zmiany Isco. Nie popatrzyliście na siebie, nie podziękowaliście sobie, a przy zmianie Lucasa pan to zrobił. Oglądam zmiany w trakcie innych spotkań i wykonuje pan takie gesty wobec zawodników. Jako że będzie to obrazek pokazywany przez wszystkich, czy jest jakiś problem z Isco, przez który nie podał mu pan ręki?
W ogóle nie.

[Onda Cero; Pidal] Zapytano pana o lewą flankę, a ja poproszę o wyjaśnienie. Widzieliśmy, że w pewnym momencie podbiegł do pana Reguilón. Czy zamiana pozycji wyszła od Marcelo, który nie czuł się wygodnie w ataku? Prosili pana o zatwierdzenie?
Nie, w tamtym momencie próbowaliśmy dostosować pressing. O zmianie zdecydowałem ja. Staraliśmy się poprawić tę flankę.

[ElEconomista] Czy uważa pan, że dzisiaj drużynie brakowało odnośnika w ataku?
Tak.

[esRadio] Przypuszczam, że jest pan zadowolony z postawy Keylora Navasa?
Tak, bardzo. Świetnie sobie poradził. On zawsze prezentuje dobry poziom. Dobrze trenuje i jest wielkim bramkarzem, ale tego nie odkrywamy teraz.

[COPE] Czy w jakimś momencie meczu widział pan zagrożenie dla wyniku dwumeczu?
Nie.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.