Menu
El Jarek / RealMadridTV

Solari: To był słaby mecz, szczególnie pierwsza połowa

Zapis konferencji prasowej z trenerem

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Santiago Solari pojawił się na konferencji prasowej po rewanżowym starciu Pucharu Króla z Leganés. Przedstawiamy zapis tego spotkania trenera Realu Madryt z dziennikarzami na Butarque.

[El Mundo] Co wyróżni pan po tym meczu, jeśli cokolwiek można wyróżnić?
Słaby mecz, szczególnie pierwsza połowa. Wszyscy ci zawodnicy potrzebowali minut i pozostajemy przy tym, że awansowaliśmy. Wygraliśmy dwumecz w trudnych rozgrywkach, ale ogólnie to był słaby mecz, szczególnie pierwsza połowa.

[MARCA] Wstawił pan Marcelo i Reguilóna na lewą flankę, gdzie widzieliśmy zamiany pozycji i dyskomfort. Potem zdjął pan Reguilóna w przerwie. Nie był pan zadowolony z tego, co zobaczył w tym eksperymencie?
Czasami testujemy rzeczy i kiedy nie działają, próbujemy je poprawić czy zmienić. Tak było, w drugiej połowie się poprawiliśmy, ale to nie było wystarczające, by być zadowolonym czy nawet strzelić gola. Zabrakło głębokości. Klarownie zapłaciliśmy za brak jasnego odnośnika w ataku, to jest jasne.

[TeleMadrid] Ekipie zabrakło głębokości w ataku. Widać, że brakuje jej Benzemy, który może stracić kilka meczów przez operację palca. Martwi to pana?
Nie. Mamy nadzieję, że nie. To złamanie małego palca i mamy nadzieję, że będzie gotowy na weekend… Oczywiście go potrzebujemy, to jest jasne, to nasz odnośnik w ataku. Na weekend, na środę i na kolejny weekend…

[SER; Meana] Przykro mi, że naciskamy znowu na Isco, ale komentowaliśmy w czasie meczu moment zmiany Isco. Nie popatrzyliście na siebie, nie podziękowaliście sobie, a przy zmianie Lucasa pan to zrobił. Oglądam zmiany w trakcie innych spotkań i wykonuje pan takie gesty wobec zawodników. Jako że będzie to obrazek pokazywany przez wszystkich, czy jest jakiś problem z Isco, przez który nie podał mu pan ręki?
W ogóle nie.

[Onda Cero; Pidal] Zapytano pana o lewą flankę, a ja poproszę o wyjaśnienie. Widzieliśmy, że w pewnym momencie podbiegł do pana Reguilón. Czy zamiana pozycji wyszła od Marcelo, który nie czuł się wygodnie w ataku? Prosili pana o zatwierdzenie?
Nie, w tamtym momencie próbowaliśmy dostosować pressing. O zmianie zdecydowałem ja. Staraliśmy się poprawić tę flankę.

[ElEconomista] Czy uważa pan, że dzisiaj drużynie brakowało odnośnika w ataku?
Tak.

[esRadio] Przypuszczam, że jest pan zadowolony z postawy Keylora Navasa?
Tak, bardzo. Świetnie sobie poradził. On zawsze prezentuje dobry poziom. Dobrze trenuje i jest wielkim bramkarzem, ale tego nie odkrywamy teraz.

[COPE] Czy w jakimś momencie meczu widział pan zagrożenie dla wyniku dwumeczu?
Nie.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!