REKLAMA
REKLAMA

Beckham nie zjawił się na treningu

Kapitan reprezentacji Anglii odniósł drobną kontuzję stopy
REKLAMA
REKLAMA

Kapitan reprezentacji Anglii, David Beckham, nie stawił się na dzisiejszym treningu swojej drużyny narodowej. Wybrańcy Svena-Görana Erikssona trenowali przed meczami z Walią i Irlandią Północną, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2006.

Pomocnik Realu Madryt odniósł drobną kontuzję stopy, która jednak w żadnym wypadku nie zmartwiła ani sztabu medycznego ani selekcjonera Anglików. Beckham dołączy jutro do swoich kolegów z drużyny, trenujących na obiekcie treningowym Arsenalu, London Colney.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

REKLAMA