Kapitan reprezentacji Anglii, David Beckham, nie stawił się na dzisiejszym treningu swojej drużyny narodowej. Wybrańcy Svena-Görana Erikssona trenowali przed meczami z Walią i Irlandią Północną, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2006.
Pomocnik Realu Madryt odniósł drobną kontuzję stopy, która jednak w żadnym wypadku nie zmartwiła ani sztabu medycznego ani selekcjonera Anglików. Beckham dołączy jutro do swoich kolegów z drużyny, trenujących na obiekcie treningowym Arsenalu, London Colney.
Beckham nie zjawił się na treningu
Kapitan reprezentacji Anglii odniósł drobną kontuzję stopy
REKLAMA
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się