REKLAMA
REKLAMA

Solari: U mnie podstawowa jedenastka nie istnieje

Wypowiedzi z konferencji prasowej z trenerem
REKLAMA
REKLAMA

Santiago Solari pojawił się na konferencji prasowej przed ligowym starciem z Huescą. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Realu Madryt z tego spotkania z dziennikarzami w Valdebebas. Jego pełny zapis tradycyjnie pojawi się na portalu w dniu meczu.

– Nie mam podstawowej jedenastki. Składy są ustalane na dany mecz, a dany mecz to określony moment, który zależy od zdrowia zawodników, twoich decyzji czy rywala. Wpływ ma wiele czynników i dlatego u mnie podstawowa jedenastka nie istnieje.

– Kroos? Odsyłam do raportu medycznego, bo nie chcę popełnić błędu w poinformowaniu o jego sytuacji. Oceniam go jednak dobrze i sytuacja moim zdaniem rozwija się dobrze. Wstępnie nie będzie mieć problemów z występem na klubowym mundialu.

– Przyszłość Keylora? Nie jestem kimś, by komuś doradzać, co ma robić. Każdy zawodnik ma swoje odczucia i nikt nie może na nie wpływać. Uważam jednak, że Real jest największy na świecie i nie ma nic piękniejszego niż gra w tej ekipie.

– Nacisk na motywację przed takim meczem? Nie uważam, że tego trzeba. Oni są świadomi znaczenia tego meczu dla nas. Znaczenia zdobycia tych punktów, wygrania na wyjeździe i utrzymania się w walce o ligę, co będziemy robić do końca. Myślę, że piłkarze jasno o tym wiedzą.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

REKLAMA