Menu
/ Chiringuito

„Cristiano czuje się zdradzony i oszukany”

Najnowsze informacje dotyczące sytuacji Portugalczyka

W nocnym programie Chiringuito podano najnowsze wiadomości odnośnie do sytuacji Cristiano Ronaldo. Przypomnijmy, że chociaż Portugalczyk po finale Ligi Mistrzów podważył swoją przyszłość i obiecał wszystko wyjaśnić w tym tygodniu na zgrupowaniu kadry, to ostatecznie nie zamierza się na razie wypowiadać i skupia się tylko na mundialu. Edu Aguirre, który przez ostatnie dwa dni przebywał w Cascais na zgrupowaniu kadry Portugalii, przekazał, że atakujący czuje się dzisiaj zdradzony i oszukany.

Dziennikarz poinformował, że 7 miesięcy temu klub zakomunikował Cristiano, że po sezonie w uznaniu dla jego zasług i osiągnięć w Realu Madryt podwyższy jego pensję z 21 do 30 milionów euro netto rocznie. Na spotkaniu po finale Ligi Mistrzów agenci Portugalczyka mieli jednak usłyszeć, że Królewscy nie planują takiego ruchu i są gotowi tylko nieznacznie poprawić jego kontrakt. To sprawiło, że Ronaldo ma czuć się właśnie zdradzony i oszukany przez Florentino Péreza. Warto jednak dodać, że inni dziennikarze znajdujący się w studiu zgodnie podali, że w Realu Madryt wszyscy zaprzeczają, że zawodnik w trakcie sezonu dostał jakąkolwiek obietnicę poprawienia umowy, którą podpisano 1,5 roku temu. Klub ma też być już zmęczony ciągłym „smutkiem” zawodnika, który pojawia się kolejne lato z rzędu.

Zauważono, że Cristiano na pewno może czuć się niedowartościowany względem Messiego, Neymara (obaj zarabiają według wszystkich źródeł dużo powyżej 30 milionów euro rocznie), a nawet Griezmanna (ten ma dostać w Barcelonie lub na podstawie nowej umowy z Atlético 25 milionów euro za sezon), ale między nim a resztą istnieje jedna różnica: we wszystkich trzech podanych przypadkach klauzule odejścia były czy są osiągalne dla innych klubów (u Messiego było 300 milionów, u Neymara wpłacono 222 miliony, a u Griezmanna od lipca będzie to 100 milionów euro), gdy ta Ronaldo wynosi miliard euro. Portugalczyk może czuć się niedowartościowany czy oszukany, ale ciągle to klub ma przewagę negocjacyjną, pozostawiając na boku temat potencjalnej obietnicy dotyczącej podwyżki.

Co ciekawe, José Luis Sánchez przekazał, że na wtorkowym spotkaniu Jorge Mendesa z dyrektorem generalnym José Ángelem Sánchezem rozmawiano także na temat Davida de Gei. Portugalczyk ponownie zaoferował sprowadzenie bramkarza United do Madrytu, ale Hiszpan miał ostro odpowiedzieć, że jeśli wykonuje on takie naciski w sprawie Cristiano, to niech nie przychodzi z operacją dotyczącą De Gei, na której zarobiłby spore pieniądze.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!