Przebywający obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Nacho zatrzymał się dziś na chwilę, by udzielić paru krótkich wypowiedzi hiszpańskim dziennikarzom. Obrońca został poproszony między innymi o komentarz dotyczący rezygnacji Zinédine'a Zidane'a.
– Nie mam na razie pojęcia, kto zastąpi Zizou. Co chwilę pojawiają się kolejne spekulacje, to normalne. Nie powinniśmy w to wchodzić, decyzja należy do prezesa i jego współpracowników. Po prostu jak najlepiej będziemy musieli przywitać nowego szkoleniowca.
– Jesteśmy trochę dotknięci, ponieważ Zidane był dla nas bardzo ważny. Taki jest jednak futbol. Trenerzy przychodzą i odchodzą. Musimy być przygotowani na każdą ewentualność.
– Czy potrzebujemy kogoś o podobnym profilu? Myślę, że nie ma na świecie dwóch takich samych szkoleniowców. Tak jak mówię, niezależnie od tego, kto obejmie zespół, powitamy go z otwartymi rękoma.
Nacho: Zidane był dla nas bardzo ważny
Kilka wypowiedzi obrońcy ze zgrupowania
REKLAMA
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się