David De Gea, bramkarz Manchesteru United, rozmawiał z dziennikarzami podczas konferencji prasowej na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii. Wieloletni cel transferowy Królewskich najprawdopodobniej będzie pierwszym bramkarzem La Roja w Rosji. Poruszył natomiast temat możliwej przeprowadzki do Madrytu. Poniżej przedstawiamy jego wypowiedzi.
– Cały czas jestem spokojny. Najważniejsze jest, by dobrze trenować i rozegrać jak najlepszy mundial. Mam nadzieję, że cała drużyna będzie się miała dobrze i wszyscy zagrają na najwyższym możliwym poziomie.
– Jestem szczęśliwy tu, gdzie jestem. Nie myślę o transferach. Teraz jestem całkowicie skoncentrowany na reprezentacji.
De Gea: Jestem szczęśliwy tu, gdzie jestem
Wypowiedzi Hiszpana ze zgrupowania reprezentacji
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (23)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.