Napastnik Realu Madryt wypożyczony do Rayo Vallecano, Raúl de Tomás, był ostatnio gościem w audycji El Larguero. Zawodnik ma jeszcze ważny kontrakt z Królewskimi, jednak publicznie żałuje zaprzepaszczonej w przeszłości szansy.
– Czuję, że w pierwszym sezonie zawiodłem Zidane. Dużo ze mną rozmawiał i mówił, że podoba mu się mój styl. Gdy odszedłem z Realu zdałem sobie sprawę z tego, że muszę coś zmienić, ponieważ miałem potencjał, by pozostać w tym klubie. Ale tak się nie stało.
– Każdej nocy zasypiam z myślą, że mógłbym być graczem Realu Madryt, że mógłbym mieć obok siebie takich zawodników... To moje marzenie.
– Identyfikuję się z Cristiano, ale moim idolem piłkarskim zawsze był Zidane.
De Tomás: Codziennie zasypiam myśląc o grze dla Realu
Kilka słów od wypożyczonego do Rayo napastnika
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (11)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.