Menu
/ as.com, marca.com

Garitano: Dla mnie niesamowity był ten gol Cristiano, a nie telefon

Przedmeczowe wypowiedzi trenera Leganés

Asier Garitano pojawił się wczoraj na konferencji prasowej przed rewanżem z Realem Madryt. Przedstawiamy wypowiedzi trenera Leganés.

– By awansować, nie możemy oszaleć. Musimy zachować równowagę, jaką pokazaliśmy w pierwszym meczu. Zespół nie może łamać się na dwie części. Nasze szanse są bardzo skomplikowane. Przegraliśmy pierwszy mecz u siebie i mierzymy się z niesamowitym zespołem. Postaramy się rozegrać nasz mecz i poszukać naszych szans. Taka jest nasza mentalność, będziemy walczyć do końca.

– Przegrany pierwszy mecz nie może na nas wpłynąć. Fajnie byłoby rozgrywać i zdobyć taką bramkę po długim posiadaniu, ale kto potrafi zdominować Real? Tylko najwięksi mogą to zrobić. Będą ciężkie momenty, w których trzeba będzie cierpieć. A gdy nadejdzie nasza szansa, trzeba będzie pokazać skuteczność. Przy tym podstawą jest równowaga, którą pokazaliśmy u siebie. Jeśli za szybko się rozpadniesz, taka ekipa jak Real może cię rozbić.

– Cristiano i telefon? Widziałem takie uderzenia, ale zachowania już nie. Dla mnie jednak niesamowite w tej historii jest to, jak strzelił gola. To są jaja, że zajmujemy się telefonem, gdy Cristiano zdobywa tak spektakularną bramkę. Bardzo podobało mi się, że wykazał się takim głodem przy wyniku 5:1 i wyprzedził rywala przy walce o wrzutkę z bocznego sektora. Reszta to głupoty i sprawy poboczne. Ten gol był za to niesamowity.

– Jaki skład? Nie będziemy nikogo oszczędzać. Zawsze myślimy o najbliższym meczu i wystawiamy tych, którzy będą w najlepszej dyspozycji. Zagrają ci w najlepszej formie. Gdy skończymy starcie z Realem, wtedy skupimy się na Espanyolu. Będziemy mieć dzień więcej od nich na przygotowania, co ostatnio nie było dla nas normalne.

– Nie oglądałem meczu Realu z Deportivo, bo byłem w samolocie. Oczekuję Realu z Pucharu Króla, w którym do gry za kontuzjowanego Ceballosa wejdzie pewnie Isco. Z tego co rozumiem, zagra także Benzema. Carvajal może oddać miejsce Achrafowi. Oni za bardzo nie zmieniali składu na Puchar i takiego Realu oczekuję. Jeśli wyjdą z czymś innym, to będziemy musieli się do tego dostosować.

– Real B to ułatwienie? Nigdy. Zawsze grają najlepsi i zawsze mają w składzie niesamowicie dobrych piłkarzy. Każdy z nich jest reprezentantem. Mi nie podoba się nazywanie ich składem B, radziłbym z tym uważać.

– To normalne, że ktoś musiał w końcu zapłacić za te wyniki Realu. Dawno nie wygrali wysoko i to mogło spotkać każdego rywala. Przydarzyło się Deportivo, ale mogło równie dobrze przydarzyć się nam. W ich przypadku to normalny wynik, nienormalne były te poprzednie rezultaty.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!