Menu
/ RealMadridTV

Zidane: Jako trener nie potrzebuję nowego bramkarza

Wypowiedzi z konferencji prasowej z trenerem

Zinédine Zidane pojawił się na konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem z Celtą Vigo w La Lidze. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Realu Madryt z tego spotkania z dziennikarzami. Jego pełny zapis pojawi się na portalu tradycyjnie w dniu meczu.

– Czy podobają mi się transfery zimą? Nie ma to znaczenia. Trenerem jestem jednak tylko 2 lata, więc trzeba zapytać mnie o to w przyszłości. Nie mam jednak problemu z kupowaniem graczy zimą.

– Kontuzja Ramosa? Tracimy wiele, bo to nasz lider i kapitan. Tak się jednak dzieje, a w czwartek poczuł ból. Zrobiliśmy rezonans i diagnoza jest taka, że coś mu jest. Jak zawsze, nie chcemy ryzykować. Sezon jest długi, chcemy, żeby szybko wrócił do dyspozycji i do gry.

– Jaka pozycja najbardziej wymaga wzmocnienia? Dobre pytanie, ale rozmawiam tylko o moich zawodnikach. Czy Real potrzebuje transferu do bramki? Ja jako trener nie potrzebuję nowego bramkarza. Obecnie nie potrzebuję bramkarza. Jeśli w czerwcu będą zmiany i porozmawiamy, to mogą być pozycje, na które możemy dokonać transferów. Wtedy możemy dyskutować, ale dzisiaj tego nie widzę. Dlatego nie rozmawiam o innych zawodników i szanuję przede wszystkim moich piłkarzy.

– Musi ktoś odejść, żeby był transfer? Nie, bo jak mówiłem i mówię, nie chcę, żeby ktokolwiek odchodził z tej kadry. Jednak jak wszyscy wiemy, do 31 stycznia może ktoś przyjść, taki jest rynek. Jednak jak mówię, nie chcę nikogo. Mówię tak, bo jestem zadowolony z mojej kadry, nawet przy tych problemach. Pamiętam, że rok temu nie było tych pytań, bo Real był w dobrej dyspozycji i grał dobrze. Gdy ekipie idzie gorzej, mówi się od razu transferach. Nie, ja nie jestem takim trenerem.

– Prośba o odejście? Zawsze to rozważam. Jeśli ktoś poprosi, porozmawiamy z nim i poszukamy rozwiązania. Jednak na dzisiaj potrzebuję wszystkich. Wszyscy są tu ważni, grający więcej i mniej. Kadra to nie jest tylko 11 graczy i zawsze ktoś gra więcej. Ja jednak potrzebuję wszystkich.

– Czy przygotowuję już dwumecz z PSG? Daleko do tego meczu i zostaje wiele rzeczy. Jednak jasne, że o nim pamiętamy i mamy go w głowie. Jednak zostaje wiele meczów i najlepszy sposób na przygotowanie się do 14 lutego to jak najlepsza gra i przygotowywanie się na aktualne spotkania.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.