W proteście przeciwko słabym wynikom piłkarzy Atletico Madryt około 20 kibiców klubu wtargnęło na boisko w trakcie treningu, wyzywając zawodników i grożąc im przemocą.
Fani domagali się dymisji prezesa klubu Enrique Cerezo i trenera Cesara Ferrando. Emocje kibiców ostudziło dopiero wezwanie policji, w wyniku którego opuścili oni miejsce treningu.
W ostatnich sześciu meczach ligowych Atletico - dziewięciokrotny mistrz Hiszpanii - zdobyło tylko dwa punkty, co eliminuje je z udziału w Lidze Mistrzów i Pucharze UEFA w przyszłym sezonie. Klub odpadł także z rozgrywek o Puchar Króla po przegranej w półfinale z Osasuną.
W sobotę Atletico również czeka ciężki mecz: derby Madrytu z Realem na Santiago Bernabeu. Czy te wydarzenia wpłyną na formę rojiblancos?
Kibice Atletico grożą piłkarzom
Protest fanów rojiblancos
REKLAMA
Komentarze (26)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się