Menu

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Zamieszanie wokół Gerarda Piqué i wydarzenia z otwartego treningu reprezentacji Hiszpanii to główne tematy na wtorkowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Sytuacja bez wyjścia” – napięcie między kibicami a Piqué osiągnęło alarmujący poziom. 1500 fanów pojawiło się na otwartym treningu tylko po to, żeby besztać piłkarza Barcelony. Policja konfiskowała obraźliwe transparenty skierowane w stronę obrońcy. Lopetegui zarządził zakończenie zajęć po 23 minutach.

Cristiano czuje się osierocony w lidze bez Benzemy. Nie zagrał ze swoim partnerem z ataku jeszcze ani przez minutę. Simeone rotuje więcej niż kiedykolwiek i tylko Oblak, Saúl oraz Koke rozegrali dotychczas ponad 500 minut. „Jeśli przegramy La Ligę, nikt nie będzie pamiętał o zawieszeniu”, przemówił Bartomeu do piłkarzy w szatni. Najważniejsi z nich chcieli grać od samego początku. Contador mówi o sobie, że peleton w końcu pozbył się wrzodu na tyłku. MARCA kontynuuje też temat korupcji w Federacji i przytacza kolejne cytaty od wtajemniczonych osób.

AS

„Tydzień Piqué” – Lopetegui zwołał spotkanie, by zjednoczyć całą grupę. Piłkarz był bardzo obrażany podczas treningu reprezentacji.

Bale jest w Walii, ale nie trenuje na pełnych obrotach. Przeszedł badania i chce zagrać z Gruzją, mimo że nie jest w pełni zdrowy. Bartomeu powiedział, że Barcelona chciała przełożyć mecz, ale La Liga im na to nie pozwoliła. Ultimatum dla Gameiro i Gaitána, którzy muszą się poprawić, albo odejdę z klubu zimą. Według Kickera piłkarze Bayernu trenowali w ukryciu przed Ancelottim. Vettel znalazł się między młotem a kowadłem. Uszkodził auto, a jeśli postanowi wymienić je w Japonii, straci pięć pozycji.

Mundo Deportivo

„Burza wokół Piqué” – Gerard został wrogo przyjęty na pierwszym treningu kadry po referendum. Były przyśpiewki, wulgaryzmy i transparenty, które nawoływały, by odszedł z kadry.

Bartomeu stwierdził, że Barcelona chciała wysłać wiadomość światu, a mecz za zamkniętymi drzwiami to jeszcze nie koniec. Isco przyćmiewa Cristiano, który wciąż nie strzelił ani jednego gola w lidze. Nadal przyznał, że oglądał obrazki z Katalonii z ciężkim sercem. Były kolarz, Óscar Freire, zadebiutuje w rajdowych mistrzostwach świata.

Sport

„Nie do przyjęcia” – Piqué był obrażany i wygwizdywany po pojawieniu się na zgrupowaniu reprezentacji. Polica konfiskowała obraźliwe transparenty, a selekcjoner skrócił trening.

„Fala solidarności z rannymi 1 października” – Barça potępia represje i dziś będzie rozmawiać z wszystkimi na temat katalońskiego futbolu. Pau Gasol pyta, czy musiało do tego dojść i czy potrzebna była przemoc. Rafa Nadal i Lineker dzielą się ze światem wstrętem do niedzielnych wydarzeń.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!