Marco Asensio po meczu z Valencią zatrzymał się w strefie dziennikarzy radiowych. Przedstawiamy jego wypowiedzi z tej rozmowy. Z kolei słowa Hiszpana dla dziennikarzy telewizyjnych można znaleźć tutaj.
– Nie jestem sobą zaskoczony. Zawsze w siebie wierzyłem i starałem się wykorzystywać szanse. Dzisiaj daliśmy z siebie wszystko, by wygrać, ale się nie udało.
– Niepodważalna pozycja w Realu? Wszyscy czujemy się ważni, wszyscy dorzucamy swoje. Wiemy, że taka postawa wyszła nam na dobre w ostatnim sezonie. Na końcu tu nie gra tylko 11 zawodników, a cała kadra i każdy musi zrobić swoje. Tu nie ma myślenia o pierwszym składzie i zmiennikach.
– BBC nie jest już niepodważalne? Jak mówię, wszyscy czujemy się ważni. Wszyscy musimy iść w jednym kierunku. Tu nie ma podstawowych graczy i zmienników. To dało nam wyniki w ostatnim sezonie i podobnie musi być teraz.
– Zawsze trenowałem uderzenia z dystansu. Teraz wychodzą, wchodzą gole, oby tak było dalej.
– Pochwały? Znoszę to naturalnie, trzeba zachowywać spokój. Pochwały przychodzą i odchodzą, a ja muszę pozostać na drodze pracy, by na boisku było widać jej efekty.
– Początek sezonu bez gry przed rokiem? Poprzedni sezon to już przeszłość, to nowe rozgrywki. Myślę, że gdy tylko wchodzę na boisko, staram się poprawiać. Jestem młody i powtarzam, że gdy tylko dostanę minuty, postaram się je wykorzystać.
Asensio: Pochwały przychodzą i odchodzą
Wypowiedzi Hiszpana ze strefy mieszanej
REKLAMA
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się