Atlético Madryt wydało oficjalny komunikat w sprawie Theo, potwierdzając jego sprzedaż do Realu Madryt i dodając, że odrzucił on oferty nowego kontraktu oraz propozycje z wielu europejskich klubów. Przedstawiamy pełną treść komunikatu.
„Atlético Madryt i Real Madryt doszli do porozumienia w sprawie sprzedaży Theo Hernándeza do zespołu Królewskich. Obrońca, który w ostatnim sezonie grał na wypożyczeniu do Deportivo Alavés, do naszej Akademii dołączył latem 2008 roku w wieku 11 lat. Francuz przeszedł przez wszystkie kategorie wiekowe od Alevínu A do Atlético B, które reprezentował w sezonie 2015/16.
Theo Hernández odbył przygotowania do sezonu 2016/17 pod wodzą Diego Pablo Simeone, rozgrywając dwa sparingi z Numancią i Melbourne Victory. Nigdy jednak nie zadebiutował w oficjalnym meczu pierwszej ekipy. Piłkarz, który miał umowę do 2021 roku, kilka razy odrzucał propozycje nowego kontraktu ze strony Atlético Madryt oraz oferty z różnych europejskich klubów, które chciały go pozyskać. Jednocześnie przy różnych okazjach wypowiadał się, że jego utrzymującym się życzeniem jest gra w Realu Madryt”.
Theo odrzucił kilka propozycji nowego kontraktu od Atlético
Oficjalny komunikat Rojiblancos dotyczący transferu
REKLAMA
Komentarze (20)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się