Vitolo rozmawiał z dziennikarzami po zakończeniu spotkania. Podobnie jak Jovetić powiedział o sytuacjach, które Sevilla stworzyła sobie w pierwszej połowie. Stwierdził również, że jest zadowolony z postawy swojej drużyny.
– W pierwszej połowie mieliśmy wiele okazji i zabrakło nam tylko wykończenia. Oni za to zdobywali gola w każdej sytuacji. Jednak jesteśmy zadowoleni, ponieważ w przyszłym sezonie zagramy w Lidze Mistrzów.
– Real Madryt jest bardzo niebezpieczny w grze z kontrataku i wykorzystuje każdą twoją stratę w środku boiska. Kiedy przegrywaliśmy 1:2, strata trzeciego gola nas podłamała. Jednak ja wyjeżdżam stąd z przekonaniem, że drużyna stawiła czoła rywalowi i potrafiła nawiązać rywalizację.
Vitolo: Real Madryt wykorzystuje każdą twoją stratę piłki
Kilka słów od Hiszpana
REKLAMA
Komentarze (4)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się