Ivan Rakitić był obecny na gali wręczenia nagród dziennika Mundo Deportivo. Z tej okazji odpowiedział dziennikarzom na kilka pytań. Wśród nich pojawiły się także kwestie związane z Realem Madryt.
Kryzys
– Real wciąż jest przed nami w lidze. Chcemy być pierwsi i wolę skupiać się na Barcelonie. To wciąż pierwsza runda. Jesteśmy spokojni.
Gwizdy na Cristiano
– Wolałbym mówić o swojej drużynie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Cristiano to wielki piłkarz. Kibice i on sam wiedzą, co powinien robić. Jako koledze życzę mu wszystkiego najlepszego.
Gwizdy na Ramosa
– To nie ma nic wspólnego ze mną. Mam bardzo dobre relacje z kibicami Sevilli i nic nie mogę zrobić w sprawie gwizdów na Ramosa. Jestem ogromnym sevillistą. Nie tylko teraz, kiedy wszystko dobrze się układa. Byłem nim także, gdy miałem przeciwko sobie czternaście tysięcy kibiców i nie było tak łatwo wrócić do domu. Żyję tym miastem i tym klubem, życzę im jak najlepiej.
Rakitić: Nie mam wpływu na gwizdy na Ramosa
Chorwat o kibicach Sevilli
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (7)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.