REKLAMA
REKLAMA

William Collum na Sporting

Będzie to dla Szkota drugi mecz Realu
REKLAMA
REKLAMA

William Collum poprowadzi wtorkowy mecz Realu Madryt ze Sportingiem. Dla Szkota będzie to drugie spotkanie Królewskich – w sezonie 2013/14 był rozjemcą w grupowym starciu z Galatasarayem zakończonym wygraną 4:1. Collum jest arbitrem międzynarodowym od 2006 roku, a pierwsze spotkania w Lidze Mistrzów prowadził już w roku 2010. W kategorii UEFA Elite znajduje się od 2012 roku.

Największym spotkaniem dla 37-latka był dotychczas mecz o Superpuchar Europy w 2015 roku między Barceloną a Sevillą. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, najwyżej sędziował na poziomie ćwierćfinału. Był też arbitrem w dwóch spotkaniach grupowych na EURO 2016.

Collumowi na boisku pomogą jego rodacy. Na liniach będą biegać Francis Connor i Douglas Ross, a za bramkami Robert Madden i John Beaton. Czwartym arbitrem będzie Stuart Stevenson. Obserwatorem sędziów będzie Frank De Bleeckere z Belgii, a delegatem UEFA Adrian Ixari z Macedonii.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

REKLAMA