Jako ciekawostkę przytoczę wyniki wczorajszych prób pokonania Casillasa przez napastników. Każdy z czwórki napastników oddał 49 strzałów, a najlepszy okazał się znów Owen, który 30 razy pokonał Ikera. Raul strzelił 23 bramki, Ronaldo 22, a Portillo 20. Dzisiejszy trening, w którym uczestniczył młody bramkarz Cobeño, rozpoczął się rozgrzewką i biegami. Później Luxemburgo zarządził 30-minutowy sparing w składach:
6 : Casillas / Cobeño; Mejía, Pavón, Raúl Bravo (1 gol), Guti, Gravesen, Figo, Raúl (2), Owen, Portillo (3). (zdjęcie)
3 : César / Cobeño; Salgado, Samuel (1), Helguera (1), Roberto Carlos, Celades, Solari, Zidane, Beckham, Ronaldo (1).
Jak widać trudno dojrzeć tu jakąś jedenastkę na Mallorce. Po treningu trener ogłosił listę powołanych na niedzielny mecz.
Bramkarze: Casillas, César.
Obrońcy: Salgado, Samuel, Helguera, Roberto Carlos, Raúl Bravo, Pavón.
Pomocnicy: Guti, Zidane, Beckham, Figo, Solari, Gravesen.
Napastnicy: Raúl, Portillo, Ronaldo, Owen.
Jak widać do kadry po dwóch tygodniach wraca Guti. Natomiast pierwszą 'ofiarą' transferu Gravesena jest Albert Celades, dla którego zabrakło miejsca w osiemnastce na mecz.
Trening i kadra na Mallorce
W kadrze zabrakło miejsca dla Alberta Celadesa
REKLAMA
Komentarze (19)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się