Menu
Klatus / RealMadryt.pl

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Transfer Kanté, przyszłość Del Bosque i prośby do Messiego to główne tematy na środowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Kanté wchodzi do gry” – Zidane naciska na transfer pomocnika Leciester. Francuz chce wzmocnić pozycję, na którą ma do gry tylko Casemiro. Zizou obserwuje go już od stycznia. Jego klauzula wynosi 25 milionów euro.

„Del Bosque będzie traktowany jak legenda” – Villar chciałby, żeby selekcjoner został na stanowisku, ale ten chce odejść. Nawet jeśli Hiszpan opuści reprezentację, to pozostanie przy hiszpańskiej federacji. Emery w końcu podpisał oficjalny kontrakt z PSG. Cud Islandii rozpoczął się u podstaw. Niepokój w sprawie przedłużenia kontraktu przez Neymara.

AS

„Del Bosque nie mówi jasno” – podobnie jak Casillas. Bramkarz wrzucił na Twittera scenę z filmu Rambo, która może sugerować, że opuszcza reprezentację. Del Bosque mogą zastąpić Caparrós, Lopetegui, Míchel, Paco Jémez lub Camacho.

„Zidane prosi o Kanté” – na tę pozycję ma do dyspozycji tylko Casemrio, co wiąże się z ryzykiem. „TikiItalia” – Corriere dello Sport zmienia nazwę reprezentacji Włoch. Anglicy chcą, żeby Benítez zastąpił Hodgsona. Prezydent Islandii, Guðni Jóhannesson, mówi, że wygrana reprezentacji to największe zwycięstwo dla sportu.

Odrzuceni przez Atleti są rozchwytywani przez całą piłkarską Europę i Kranevitter jest blisko przejścia do Galatasaray. Argentyna prosi Messiego, by nie odchodził. Macri, Maradona i kibice wysyłają mu wiadomości okazujące wsparcie.

Mundo Deportivo

„Wszyscy z Messim” – Argentyna płacze i prosi, by Leo nie odchodził z reprezentacji po przegranym finale. W sobotę w stolicy ma odbyć się specjalna manifestacja, a piłkarza o pozostanie poprosili już Maradona i Marci.

„Powody końca cyklu” – utrata jakości i przywództwa, potrzeba odnowy, Del Bosque jest już wyczerpany, a Caparrós jest faworytem, by go zastąpić. Reyes podpisał dwuletni kontrakt z Espanyolem. Alves wziął w Juventusie numer 23 z powodu LeBrona. Pascual odszedł zapłakany, a Barcelona zamierza zmienić filozofię funkcjonowania sekcji koszykarskiej.

Sport

„Ofensywa po André Gomesa” – Barça kontaktowała się z Valencią w sprawie portugalskiej gwiazdy, którą uwielbiają Luis Enrique i Robert. Barcelona chce włączyć do transferu Halilovicia i Tello, by zmniejszyć wysokość 40-milionowej klauzuli.

„Wojna o Gabriela Jesusa” – Real, City, United, Bayern, Inter i Juventus chcą odebrać go Barcelonie. Xavi Pascual odszedł z łzami w oczach. W Argentynie podniosły się krzyki, by Messi nie odchodził z reprezentacji. W mediach społecznościowych, na ulicach czy w metrze można przeczytać napisy, które nawołują Leo do pozostania w kadrze. Sport przedstawia też imperium Chen Yanshenga, który jest prezesem Espanyolu.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!