W związku z chęcią rozwijania serwisu organizujemy kolejny nabór: tym razem szukamy chętnych do prowadzenia Relacji Live.
Masz możliwość oglądania meczów Królewskich i jednoczesnego siedzenia na internecie? Chciałbyś podzielić się z innymi kibicami Realu (którzy meczu oglądać nie mogą) choć trochę swoimi informacjami o meczu i przy okazji zyskać sporą satysfakcję? Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!
Wymagania:
- możliwość oglądania spotkań Królewskich w TV (najlepiej mieć dostęp do SkySports lub hiszpańskiego Palco, ale osoby posiadające "zwykły" polski C+ i PolsatSport również mogą się zgłaszać)
- dyspozycyjność
- prawdziwe chęci (ostrzegamy przed słomianym zapałem :-) )
Wszyscy chętni: piszcię na mój adres e-mail [email protected] lub numer gg: 1433338.
Nabór: Relacje Live!
Przeczytaj!
REKLAMA
Komentarze (23)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się