Były włoski szkoleniowiec Milanu i reprezentacji Italii przyjęty na nowego dyrektora ds. futbolu.
Decyzja podjęta została przez zarząd klubu dziś na specjalnym zebraniu o godzinie 17:00, na wniosek prezydenta Florentino Pereza.
Emilio Butragueño dajej będzie piastował stanowisko dyrektora generalnego, a Ramón Martínez (dotychczas szkółka Realu) będzie jego zastępcą. Perez nominował też Butragueño na vice-prezydenta klubu.
Zmiany te spowodowane są przyjęciem Sacchiego, który otrzymał umowę na czas nieokreślony, podobnie jak większość działaczy zatrudnionych w klubie.
Arrigo Sacchi jest już nowym dyrektorem Realu
Były włoski szkoleniowiec Milanu i reprezentacji Italii przyjęty na nowego dyrektora ds. futbolu.
REKLAMA
Komentarze (22)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się