- Ciężko będzie im pokonać nas drugi raz, ale to zmartwienie Deschampsa - mówi Michel o ewentualnym meczu z Francuzami.
Prawy obrońca Realu przedstawił swoje życzenia na dzień przed losowaniem pucharowej fazy Ligi Mistrzów. Najbardziej pragnie rewanżu z Monaco, które wyeliminowało Królewskich przed rokiem w ćwierćfinale.
- Zawsze pragnę rewanżów i najbardziej chciałbym Monaco za rywala. Rok temu pokonali nas w dość specyficzny sposób jeśli chodzi o wyniki obydwu spotkań i nie zaszkodziłoby zrewanżować się im w tym sezonie. -
Salgado wie, że spotkania z Realem nie chce trener Monaco Didier Deschamps: - Rok temu jechaliśmy do Francji z praktycznie zapewnionym awansem. W dodatku prowadziliśmy już 1:0. Ale w piłce wszystko jest możliwe, sytuacja zmienia się w ciągu 5 minut. Dlatego Didier wie, że teraz w szczególności nie pozwolimy powtórzyć tej wpadki. -
Z pozostałych możliwych przeciwników, Salgado preferuje drużyny angielskie niż włoskie, ze względu na ich styl gry: - Zawsze wolę Anglików niż Włochów za rywali, ale nie dlatego, że łatwiej z nimi wygrać, ale ich styl grania sprawia, że widowisko jest bardziej atrakcyjne i ciekawsze. -
Losowanie LM: Salgado chce rewanżu z Monaco
- Ciężko będzie im pokonać nas drugi raz, ale to zmartwienie Deschampsa - mówi Michel o ewentualnym meczu z Francuzami.
REKLAMA
Komentarze (11)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się