Piłkarze i sztab szkoleniowy Realu Madryt są już w Walencji, gdzie dotarli po nieco ponad godzinie lotu samolotem ze stolicy Hiszpanii. Eskapada zatrzymała się w 5-gwiazdkowym hotelu Palau de la Mar, gdzie spędzi dzisiejszą noc w oczekiwaniu na mecz z Valencią. Zaraz po dotarciu do hotelu, z kibicami spotkali się Karim Benzema i Raphaël Varane. Francuzi chętnie pozowali do zdjęć z fanami i rozdawali autografy.
Zdjęcia z przylotu piłkarzy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu. Z kolei fotografie ze spotkania z kibicami znajdują się tutaj.
Królewscy są już w Walencji
Zawodnicy i sztab czekają już na mecz
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (3)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.