Mecz z Realem Madryt:
– Według mnie ten Real Madryt jest uporządkowany, lideruje w tabeli, ma cztery bramki stracone i większe posiadanie piłki. Być może nieco obniżył poziom szybkiego ataku, który zawsze go charakteryzował, chociaż kontrataki dalej są jego zabójczą bronią. My musimy zagrać lepiej niż we wtorek z Manchesterem City. Wynik tego meczu przesłonił wiele rzeczy. Jeśli chodzi o grę w ofensywie, stworzyliśmy wiele interesujących akcji, mieliśmy okazje… To prawda, że bardzo się otworzyliśmy szukając szans na zwycięstwo, a Manchester nam zaszkodził kontratakując, dlatego przegraliśmy. Na ich boisku byliśmy w stanie wziąć na siebie ciężar gry, potrafiliśmy kreować okazje i zostawialiśmy przeciwnikom mniej okazji do kontrataków. Tutaj zostaliśmy ukarani za nasze błędy. Z Realem Madryt musimy rozegrać dobre spotkanie i zminimalizować nasze błędy, ponieważ w innym przypadku mogłaby się powtórzyć taka historia jak z Manchesterem City – powiedział Unai Emery w wywiadzie dla Diario de Sevilla.
Wsparcie kibiców:
– W takich spotkaniach proszę kibiców o wielkie wsparcie, jednak my musimy się skupić na swoich zadaniach.
Karim Benzema:
– Myślę, że ten zawodnik będzie chroniony. Real Madryt działa skutecznie pod tym względem i sądzę nawet, że Benzema może zagrać. Aspekty emocjonalne będą, jednak pozostaną poza boiskiem. Sądzę, że to na nich nie wpłynie.
Emery: Sądzę, że Benzema zagra
Wypowiedzi trenera Sevilli
REKLAMA
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się