Królewscy kontynuują przygotowania do meczu z Sevillą. Benítez pracował dzisiaj z dostępnymi zawodnikami pierwszej ekipy oraz Llorente, Ødegaardem i Mayoralem z Castilli. Benzema trenował częściowo z grupą, częściowo indywidualnie, a Marcelo i Navas pozostali w klubowych budynkach.
Tę sesję rozpoczęła intensywna rozgrzewka, po której zawodnicy ćwiczyli grę z pierwszej piłki, rozgrywanie i nakładanie pressingu. Zajęcia zakończył minimecz na zmniejszonym boisku.
Zdjęcia z tego treningu znajdziecie na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejsza sesja rozpocznie się o 11:00. Po niej z dziennikarzami spotka się Rafa Benítez. Mecz z Sevillą w niedzielę o 20:30.
Dzisiejszy trening
Zabrakło tylko Marcelo i Navasa
REKLAMA
Komentarze (3)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się