REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejszy trening

Zabrakło tylko Marcelo i Navasa
REKLAMA
REKLAMA

Królewscy kontynuują przygotowania do meczu z Sevillą. Benítez pracował dzisiaj z dostępnymi zawodnikami pierwszej ekipy oraz Llorente, Ødegaardem i Mayoralem z Castilli. Benzema trenował częściowo z grupą, częściowo indywidualnie, a Marcelo i Navas pozostali w klubowych budynkach.

Tę sesję rozpoczęła intensywna rozgrzewka, po której zawodnicy ćwiczyli grę z pierwszej piłki, rozgrywanie i nakładanie pressingu. Zajęcia zakończył minimecz na zmniejszonym boisku.

Zdjęcia z tego treningu znajdziecie na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejsza sesja rozpocznie się o 11:00. Po niej z dziennikarzami spotka się Rafa Benítez. Mecz z Sevillą w niedzielę o 20:30.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

REKLAMA