– Rafa Benítez rozmawia z nami po każdym treningu. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę trenować z pierwszą drużyną. Jestem zadowolony, ale dla mnie to jest czas gry w Castilli – powiedział Martin Ødegaard w rozmowie z Le10Sport.
– Jestem młody i ciągle muszę się nauczyć wielu rzeczy. Benítez, kiedy tylko może, przychodzi oglądać nasze mecze. Daje nam wiele rad. Mając szesnaście lat, to jest czas, żeby skupić się na mojej pracy i dobrych występach w drugiej drużynie.
Ødegaard: Benítez rozmawia z nami po każdym treningu
Kilka słów od Norwega
REKLAMA
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się