Oficjalna strona Królewskich poinformowała, że Gareth Bale i Dani Carvajal pracowali na dzisiejszym treningu z resztą drużyny. Dodano, że na zajęciach zabrakło Marcelo i Navasa, a Benítez na tę sesję zaprosił Llorente, Mayorala i Ødegaarda z Castilli. W wiadomości nie napisano nic o statusie Benzemy.
Po rozgrzewce zawodnicy pracowali nad grą z pierwszej piłki, rozgrywaniem i pressingiem. Zajęcia zakończył minimecz na zmniejszonym boisku.
Zdjęcia z tego treningu znajdziecie na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejsza sesja rozpocznie się o godzinie 11:00. Mecz z Sevillą w niedzielę o godzinie 20:30.
Bale i Carvajal wrócili do treningów z drużyną
Początek przygotowań na Sevillę
REKLAMA
Komentarze (12)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się