REKLAMA
REKLAMA

Marcos Llorente: Jestem szczęśliwy z powodu debiutu

Wychowanek po swoim pierwszym oficjalnym meczu
REKLAMA
REKLAMA

– Jestem bardzo szczęśliwy z okazji debiutu. Zanotowałem już kilka spotkań w trakcie pretemporady, jednak to dziś po raz pierwszy wyszedłem w barwach Realu w oficjalnym meczu. Jestem zadowolony z powodu tego, jak się tu ze mną obchodzą. Chciałbym podziękować całemu sztabowi – powiedział po zwycięstwie z Levante Marcos Llorente.

– Na początku zawsze jesteś nerwowy, ale potem, gdy wejdziesz już na boisko, czujesz się jednym z elementów drużyny. Grałem tak, jak zawsze i wyszło dobrze.

– Levante z początku mocno na nas naciskało z przodu, to prawda, jednak po dwóch pierwszych golach się otworzyli i mieliśmy więcej sytuacji.

– Kibice na Bernabéu bardzo nam pomagają. Gdy schodziłem do szatni, byłem zdziwiony owacją, którą zgotowali nam fani.

– Pozycja lidera? Naszym celem było zwycięstwo, w innych meczach stanie się, co się stanie.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

REKLAMA