REKLAMA
REKLAMA

Chicharito: Jestem w najlepszej drużynie świata

Meksykanin zadowolony po finale
REKLAMA
REKLAMA

Javier Chicharito Hernández w krótkiej rozmowie z dziennikarzami przyznał, że bardzo cieszy się z pobytu w Realu Madryt. Chociaż nie gra często, pozostaje spokojny i wierzy, że stanie przed szansą na pokazanie się. Cieszy się ze zdobytego mistrzostwa świata i wierzy, że kolejne tytuły przyjdą z czasem.

Mistrzostwo świata
– Tak, to wymarzona chwila. Byłem blisko gry w tym turnieju w barwach Manchesteru, kiedy przegraliśmy finał Ligi Mistrzów z Barceloną w 2011. Teraz, dzięki Bogu, było mi to dane i jestem bardzo szczęśliwy.

Niewiele minut gry
– Wszyscy jesteśmy częścią tego, wszyscy jesteśmy tu, żeby współpracować i pomagać. Tworzymy zjednoczoną drużynę, ponad tym kto gra, a kto nie. Sezon jest bardzo długi i na pewno każdy otrzyma swoją szansę.

Szczęśliwy w Realu
– Bardzo przyjemnie jest być mistrzem świata, jestem bardzo zadowolony. Teraz tym się cieszę. Jestem w najlepszej drużynie świata, wygrywamy wiele tytułów i rywalizujemy z najlepszymi. To moje pierwsze trofeum z Realem Madryt i miejmy nadzieję, że nadejdą następne.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

REKLAMA