Menu
/ RealMadryt.pl

Dzisiejsze okładki

Co w prasie piszczy?

Tematem numer jeden największych hiszpańskich sportowych są dziś transfery Keylora Navasa i Toniego Kroosa, a także konferencja prasowa z udziałem Luisa Enrique.

MARCA

„Keylor Navas jest szczęśliwy, że dołączy do Blancos: «Moim priorytetem był Real Madryt»” – MARCA kontynuuje wczorajszy główny temat. Kostarykanin zerwał porozumienie z Bayernem Monachium, ponieważ pojawiło się zainteresowanie ze strony Królewskich. Obok widzimy też dumną mamę golkipera, która mówi: „To spełnienie marzeń”. A także: „Keylor nic mi nie powiedział”, „Wrócił z mundialu jako bohater”, „Dla niego Casillas jest przykładem, który służył mu w rozwoju”.

„Dzień Kroosa” – gazeta nie zapomina oczywiście o pomocniku. Królewscy zaprezentują Niemca na Santiago Bernabéu dzisiaj o godzinie 17:00. Mistrz świata jest pierwszym transferem Blancos w sezonie 2014/15.

W dolnej części okładki możemy też znaleźć słowa Luisa Enrique: „Jestem liderem”. Dziennik donosi ponadto o tym, że Jan Oblak został nowym piłkarzem Atlético.

AS

„Dzisiaj będę w Madrycie” – cytuje Toniego Kroosa AS. Niemiec ma przejść testy medyczne i o godzinie 17:00 zostać zaprezentowany z numerem „8”. Według Bilda Królewscy zapłacili za pomocnika 30 milionów euro, o pięć milionów więcej niż wynosi jego klauzula. Kroos ma zarabiać sześć milionów euro rocznie.

„James - Real Madryt: nieuchronne porozumienie”. Po tym jak Kolumbijczyk powiedział „tak” madrytczykom, negocjacje z AS Monaco są już bliskie zakończenia.

Sebastian Vettel: „Nie wykluczam, że będę kierowcą Ferrari w przyszłości”. Jan Oblak podpisał kontrakt z Atlético Madryt do 2020 roku. Z kolei Filipe Luís odejdzie do Chelsea i mówi: „To były niezapomniane lata”.

Mundo Deportivo

„Lider Lucho” – krzyczy kataloński dziennik i zamieszcza cytaty z konferencji prasowej trenera Dumy Katalonii: „Messi wciąż jest najlepszy na świecie”, „Messi, Neymar i Suárez? Jestem oczarowany”, „To fantastyczne, że przyjdą (nowi) głodni tytułów”. Z kolei Andoni Zubizarreta mówi o Suárezie: „Akceptujemy ludzi z ich niedoskonałościami".

Gazeta poświęca tym razem trochę miejsca sprawom dotyczącym Realu Madryt. Przyjście Keylora zagraża przyszłości Casillasa. Iker lub Diego opuszczą klub. Pojawiają sie również słowa Kiko Casilli, które zamieściliśmy na stronie kilka godzin temu, a także informacje o tym, że Oblak przechodzi do Atlético, a Filipe Luís do Chelsea.

Barcelona przygotowuje nową ofertę za Jérémy'ego Mathieu: 15 milionów euro i Ibrahim Afellay. Wypożyczenie Cristiana Tello do FC Porto zostało oficjalnie potwierdzone. Z kolei pozyskanie Juana Cuadrado wydłuża się.

Sport

„Jestem liderem” – cytuje na okładce Luisa Enrique Sport. Nowy trener Barcelony powiedział również: „Nie muszę odzyskiwać Messiego, ponieważ on jest najlepszy na świecie”. Gazeta donosi także o problemach kardiologicznych Adriano, który będzie pauzował przez 4-6 tygodni.

„Suárez i Bartomeu podpisali kontrakt w klubie” – Barça zapewnia, że FIFA dała pozwolenie na „przeskoczenie” kary. Periodyk donosi też o tym, że Keylor może zastąpić Casillasa w Madrycie.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!