REKLAMA
REKLAMA

Zidane zostanie trenerem Castilli?

Coraz więcej mediów podaje takie informacje
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj kataloński Sport, a dziś SportYou i MARCA na swojej okładce donoszą, że Zinedine Zidane obejmie posadę trenera Castilli. Real Madryt chce jak najszybciej ogłosić, że Francuz będzie odpowiedzialny za rezerwy Królewskich, które spadły do Segunda B i zastąpi na tym stanowisku José Manuela Díaza.

Zizou dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny w minionym sezonie i został asystentem Carlo Ancelottiego. Pomimo tego, że z początku Florentino Pérez widział go w roli dyrektora sportowego, gdy trenerem był José Mourinho, ale 42-latek wyznał prezesowi, że jego pragnieniem jest zostanie szkoleniowcem.

Były piłkarz Realu Madryt został asystentem posiadając certyfikat UEFA A, który upoważnia w Hiszpanii jedynie do bycia trenerem na etapie rozgrywek regionalnych. Spekulowało się o tym, że Zidane mógłby zastąpić Ancelottiego, ale bez wymaganych uprawnień nie jest to jeszcze możliwe.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

REKLAMA