REKLAMA
REKLAMA

Lista wzmocnień

Spośród wszystkich piłkarzy Perez wybierze tych, którzy według niego będą najlepsi.
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszym priorytetem Realu jest pozyskanie środkowego obrońcy, drugim defensywny pomocnik, a trzecim napastnik. Upadek drużyny, który miała miesjce w ostatnich miesiącach wpłynął na to, ale przyczyną tego było też witanie na Bernabeu wyłącznie ofensywnych graczy, jak Ronaldo, Zidane, Figo, czy Beckham.
Wśród obrońców wymienia się na początku Samuela i Ayalę (klub stara się pozyskać ich obu), Totti ( ma być sprowadzony na końcu), Xabi Alonso i Emerson. Wśród napastników najwięcej uznania budzi Henry, a Van Nistelrooy już mniej. Na tej liście nie pojawia się Ronaldinho.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

Plotkują na temat Samuela

Wszyscy – oprócz Hiszpanów – wiedzą, iż Argentyńczyk jest już piłkarzem Realu...

14
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

REKLAMA