REKLAMA
REKLAMA

Pepe: Ważne jest zachowanie pokory

Słowa stopera i Carvajala
REKLAMA
REKLAMA

Pepe
– To historyczny wynik. Wyszliśmy bardzo mocno na ten mecz i wygrana była zasłużona. Szatnia jest bardzo zadowolona, bo to było ważne zwycięstwo. Od początku szliśmy po wygraną i mogliśmy strzelić jeszcze więcej bramek.

– Zawsze wszystko może się zdarzyć, więc na rewanż musimy wyjść z wielką koncentracją i energią. Ważne jest zachowanie pokory i okazanie szacunku rywalowi.

– Parada Casillasa była niewiarygodna.

– Cristiano czuł się pewnie, chociaż po przerwie jest ciężko wrócić. Cieszę się z jego spotkania, ciężko pracował. Dla nas to ważne, że atakujący są w tak dobrej dyspozycji.

Carvajal
– To było wymarzone i cudowne spotkanie. Różnica w wyniku mogła być nawet większa. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie tutaj wygrać i że możemy dokonać czegoś wielkiego w Lidze Mistrzów. Rezultat mówi wszystko o tym starciu, które nie było jednak typowe dla 1/8 finału i które do tego było rozegrane w Niemczech, gdzie zwycięstwo wiele kosztuje.

– Benzema, Bale i Cristiano są najlepsi na świecie i pokazują to każdego dnia.

– Parada Casillasa była wielka. Draxler zaskoczył mnie wyskakując z tyłu, ale Iker to bramkarz ze świetnym refleksem i znowu to udowodnił.

– Mecze trzeba rozegrać i dlatego musimy powalczyć, żeby utrzymać w rewanżu przewagę, którą osiągnęliśmy, żeby Schalke nie odrobiło strat. Po tym zwycięstwie zaczynamy myśleć o niedzieli, kiedy mamy ważne spotkanie. Postaramy się wygrać na Vicente Calderón.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

REKLAMA