REKLAMA
REKLAMA

Samuel - być może w tym tygodniu ?

Oferta Chelsea jest lepsza, ale Samuel woli grać w Madrycie.
REKLAMA
REKLAMA

Wg Marci być może już w przyszły poniedziałek Walter Samuel może być już piłkarzem Realu. Kontakty pomiędzy Romą, a Realem wykrystalizowały się już. 30 czerwca piłkarz miałby założyć białą koszulkę. Kontakty zostały nawiązane dziesięć dni temu, ale cała sprawa może się skończyć jeszcze w tym tygodniu.
Chelsea oferuje 25 mln euro. Real 15 mln, ale najwięcej będzie tu zależało od decyzji samego piłkarza, który chce przejść właśnie do Realu. Abramowicz proponuje 4 mln euro za sezon, Real o milion mniej, ale najważniejsze będzie i tak to, co zadecyduje sam Argentyńczyk.
Aebel Balbo, menedżer piłkarza zapewniał o negocjacjach, jakie w tej chwili toczą się, jednak według niego to będzie trochę trwać.
- To będzie powolny proces. Samuel chce pójść do Realu Madryt, ale teraz musi dojść do porozumienia między dwoma klubami. Rozmowy będą powolne i zabiorą trochę czasu - powiedział.
Balbo stwierdził także, że jeżeli Roma zdecyduje się sprzedawać swoich piłkarzy to na pierwszy ogień pójdzie Emerson, a drugi będzie Samuel.
- Mam dobre relacje z Romą i wiem o wszystkim, co się dzieje w klubie i z tego powodu mogę zapewnić, że rozmowy będą powolne, a cały proces się wydłuży - podkreślał Balbo.
Innymi alternatywami w przypadku Emersona są Juventus oraz Milan, co może zejść się z odejściem Tottiego.

Ostatnie aktualności

Perez z wizytą u Gila

<b>Florentino Perez</b> odwiedził w szpitalu ciężko chorego Jesusa Gila.

8

Queiroz o polityce

Szkoleniowiec przyznaje, że są piłkarze, którzy "wygrywają mecze" i ci, kórzy "mają tytuły".

12
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

REKLAMA