Real Saragossa zainteresowany jest pozyskaniem Borjy Fernandeza, defensywnego pomocnika Królewskich. Zainteresowanie to jest tak duże, iż włodarze zdobywcy Pucharu Króla chcą jak najszybciej spotkać się z Jorge Valdano, by przedyskutować warunki, na jakich Hiszpan miałby przejść do ich klubu. W grę wchodzi raczej wypożyczenie niż definitywny transfer. Decyzja Borjy zapewne zależeć będzie od tego, czy Real Saragossa utrzyma się w Primera Division.
Z Realu do Realu?
Borja być może przeniesie się z Madrytu do Saragossy
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (16)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.