REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze już w Almeríí

Diego López i Casemiro spotkali się z fanami
REKLAMA
REKLAMA

Real Madryt jest już w Almeríí. Królewscy wylądowali na lotnisku w andaluzyjskim mieście, gdzie zostali przywitani przez ponad 600 fanów, którzy dodawali otuchy piłkarzom i bili im brawo, a ci zatrzymali się, by rozdać autografy. Potem przenieśli się do hotelu Elba, gdzie czekało na nich innych 600 kibiców. Piłkarze spędzą w hotelu czas pozostały do meczu, a następnie udadzą się na stadion, by o 20:00 rozegrać mecz z Almeríą.

Więcej zdjęć z przylotu można obejrzeć na oficjalnej stronie Realu Madryt.



Po zakwaterowaniu w hotelu, Diego López i Casemiro spotkali się z kibicami i rozdawali autografy na pocztówkach ze zdjęciami Królewskich, koszulkach, plakatach i piłkach oraz pozowali do zdjęć.

– Jesteś fenomenem, moim idolem – krzyknął entuzjastycznie mały chłopiec do Diego Lópeza. Najbardziej podekscytowani spotkaniem z piłkarzami byli ci najmniejsi kibice.

– Powodzenia. Jesteście świetną drużyną i dobrze się bawię za każdym razem, gdy was oglądam – powiedział Joseph.

– Dzisiaj wygramy. Jesteś znakomitym bramkarzem, Diego.

– Bardzo ci ufamy. Graj jak potrafisz – Casemiro również cieszył się sympatią kibiców.

Więcej zdjęć ze spotkania piłkarzy Realu z kibicami można obejrzeć na oficjalnej stronie Realu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

REKLAMA