Real Madryt zakomunikował Antonio Adánowi, któremu został rok kontraktu, że ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu. Bramkarz dostał pozwolenia na odejście i negocjacje z innymi drużynami. Zatem, wszystko wskazuje na to, że wychowanek, który w zespole Mourinho zaczynał jako drugi bramkarz, a po transferze Diego Lópeza pełnił rolę trzeciego golkipera, żeby w ostatniej kolejce minionego sezonu spaść w hierarchii na czwartą pozycję, za Jesúsem, może zakończyć swój etap w Realu Madryt.
Ińaki Espizua, który reprezentuje interesy Hiszpana, spotkał się już z przedstawicielami Królewskich, żeby rozwiązać problem, jakim jest przyszłość Adána. Carlo Ancelotti ma w drużynie dwóch bramkarzy, którzy będą rywalizowali o miejsce w wyjściowej jedenastce, są to Diego López i Iker Casillas. Z kolei rolę trzeciego golkipera będzie pełnił najprawdopodobniej Tomás Mejías, który w zeszłym sezonie występował w Castilli.
Adán ma wolną rękę i może analizować oferty z Hiszpanii i z zagranicy. Real Madryt nie oczekuje pieniędzy z transferu wychowanka klubu, aby nie utrudniać jego odejścia. El Chino ma już 26 lat i trafił do pierwszej drużyny przechodząc wcześniej przez wszystkie szczeble cantery. Od dwóch lat pełnił rolę zastępcy Casillasa, po tym, jak w lecie 2011 roku klub opuścił Jerzy Dudek.
Adán szuka nowego klubu
Klub pozwala bramkarzowi na odejście
REKLAMA
Komentarze (40)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się