We Włoszech uważa się transfer Higuaína do Juventusu za dokonany. Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Królewscy otrzymają za Argentyńczyka 22 miliony euro rozłożone na pięć rat.
Carlo Ancelotti, który najprawdopodobniej zostanie nowym trenerem Realu Madryt, miał jednak poprosić, by wstrzymać się z oficjalnym komunikatem o odejściu Gonzalo do momentu, gdy Blancos nie osiągną pełnego porozumienia z Liverpoolem w sprawie zakontraktowania Luisa Suáreza. Urugwajczyk jest głównym kandydatem na następcę Pipity.
Napastnik The Reds wyraził publicznie chęć opuszczenia Liverpoolu z powodu złego traktowania przez brytyjską prasę. Ponadto, Suárez w wywiadach nigdy kategorycznie nie zaprzeczył, gdy pytano go o możliwy transfer do Realu Madryt.
Ancelotti pozwoli odejść Higuaínowi
Włosi pewni transferu Gonzalo do Juve
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (97)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.