Luis Aragonés wierzy, że Diego Simeone znajdzie sposób na to, aby Atlético odniosło sukces w finale Pucharu Króla i to bez względu na czternastoletnią passę porażek w starciach z Realem Madryt. Były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii wie, co mówi, bo wielokrotnie w przeszłości (dokładnie cztery razy) obejmował posadę trenera Rojiblancos.
– Simeone wie, jak pokonać Real Madryt. Dał Atlético coś ekstra i naprawdę je motywuje. Był taki już jako piłkarz. Nie możesz zrobić niczego lepiej niż on, jeśli chodzi o rezultaty – Aragonés powiedział Marce.
– Atlético mierzy się z trudnym zadaniem, bo Real jest wielkim zespołem. To, że Atlético nie pokonało ich przez tak długi czas, tylko bardziej komplikuje sprawy na poziomie mentalnym. Ciężko będzie ich pokonać, ale Simeone znajdzie sposób.
– Istnieje wielka różnica między oboma zespołami, kiedy chodzi o źródła finansowania. To zawsze było ważne, choć Atlético wciąż wygrywało trofea w przeszłości. W futbolu nie chodzi tylko o pieniądze.
Aragonés: Simeone znajdzie sposób
Jako pierwszy od czternastu lat
REKLAMA
Komentarze (21)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się