Okazało się, że sobotni mecz z Mainz nie był do końca szczęśliwy dla Roberta Lewandowskiego. Szczęśliwy, bo napastnik Borussii zdobył bramkę w dwunastym kolejnym meczu Bundesligi. Nie do końca, bo spotkanie zakończył z urazem, który może wykluczyć go ze środowego meczu na Signal Iduna Park z Realem Madryt w ramach półfinału Ligi Mistrzów.
Jak podaje Bild, po sobotnim meczu gwiazda niemieckiego zespołu narzekała na obrzęk w prawym udzie. - Odczuwałem ból w prawym udzie w ostatnich minutach meczu. Teraz trzeba schłodzić udo i doglądać, czy nadal nie puchnie. Mam nadzieję, że problem minie do środy - powiedział niemieckiemu dziennikowi Robert Lewandowski.
Lewandowski może nie zagrać w środę
Polak narzeka na ból w prawym udzie
REKLAMA
Komentarze (63)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się