REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy trening przed Borussią

Bez Lópeza i Benzemy
REKLAMA
REKLAMA

Królewscy rozpoczęli przygotowania do meczu z Borussią Dortmund. Czwarty raz z rzędu z pierwszą drużyną trenował Casemiro. Normalnie ćwiczył Coentrão, a Arbeloa indywidualnie pracował na murawie z piłką, chociaż Hiszpan i tak jest zawieszony na środowe spotkanie. Z drugiej strony López, Modrić i Benzema pozostali w budynkach Valdebebas. Oficjalna strona nie wspomina o Marcelo.

Silvino Louro zaopiekował się bramkarzami Casillasem, Adánem i Jesúsem. Drugą grupę stworzyli Varane, Carvalho, Nacho, Albiol, Casemiro, Callejón, Özil i Cristiano, którzy regenerowali siły pod okiem trenera Farii. Pozostali zawodnicy po rozgrzewce skupili się na precyzji zagrań i pracy fizycznej.

Więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejsze zajęcia także zaplanowano na 11:00.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

REKLAMA