Królewscy rozpoczęli przygotowania do meczu z Borussią Dortmund. Czwarty raz z rzędu z pierwszą drużyną trenował Casemiro. Normalnie ćwiczył Coentrão, a Arbeloa indywidualnie pracował na murawie z piłką, chociaż Hiszpan i tak jest zawieszony na środowe spotkanie. Z drugiej strony López, Modrić i Benzema pozostali w budynkach Valdebebas. Oficjalna strona nie wspomina o Marcelo.
Silvino Louro zaopiekował się bramkarzami Casillasem, Adánem i Jesúsem. Drugą grupę stworzyli Varane, Carvalho, Nacho, Albiol, Casemiro, Callejón, Özil i Cristiano, którzy regenerowali siły pod okiem trenera Farii. Pozostali zawodnicy po rozgrzewce skupili się na precyzji zagrań i pracy fizycznej.
Więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejsze zajęcia także zaplanowano na 11:00.
Pierwszy trening przed Borussią
Bez Lópeza i Benzemy
REKLAMA
Komentarze (24)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się